Betonové lité podlahy

Betonové lité podlahy jsou oblíbené pro svoji ekonomickou dostupnost. V našem podání se mohou stát nedílnou součástí libovolných prostor. V tomto směru máme letité zkušenosti promítající se především do kvality výsledné práce. Zárukou vám budou všechny potřebné vlastnosti litého betonu.

Betonové podlahy od A až do Z

Lité podlahy z betonu provádíme kompletně. To znamená od zaměření, přes cenovou kalkulaci, až po samotnou realizaci a začištění finálních prostor. V případě zájmu nabízíme zákazníkům také podlahový polystyren, včetně jeho pokládky.

Betonové lité podlahy jsou ideální volbou pro různé typy nemovitostí.

  • Rekonstrukce rodinných domů a bytů.
  • Montážní a průmyslové haly.
  • Domácí dílny a garáže.
  • Prostředí s větším požadavkem na zatížení.

Proč zvolit betonové lité podlahy?

Tento typ podlahy realizujeme s přispěním profesionální techniky, takže je dosaženo požadovaných vlastností betonu. Je to vysoká akumulace tepla, možnost následného spádování, vysoká setrvačnost kvůli udržení tepla a stálost bez jakékoliv následné deformace kvůli vodě. Betonové lité podlahy dokážeme obohatit i o jiné přísady, které zvyšují některé vlastnosti betonu.

Naše betonové podlahy jsou pochozí už po 48 hodinách. Pokud je použita vhodná chemie, během týdne je možné pokládat další vrstvy podlahy. V tomto směru nabízíme individuální řešení na základě požadavků zákazníka.

Lité betonové podlahy nejenom rychle schnou, ale jsou vhodné i v případě použití podlahového vytápění. Betonová podlaha je zajímavým řešením také z estetického hlediska.

Betonové podlahy do vlhkého prostředí

Betonové lité podlahy mají na rozdíl od anhydritových podlah jednu podstatnou vlastnost. Lze je využít ve vlhkém prostředí, jakým jsou například sklepy. Zároveň tento podlahový materiál neplesnivý a je vysoce odolný. Při správném pracovním postupu je dosaženo stejných vlastností, jako u jiných podlahových materiálů.

Beton = nízká cena

Mnohé zákazníky mohou betonové lité podlahy potěšit i velice příznivou cenou, která může být oproti anhydritové podlaze o 30 % nižší. To však za předpokladu použití té správné technologie a pracovního postupu. Máte zájem o betonové podlahy? Pak nás neváhejte kontaktovat.