Anhydritové podlahy

Anhydritové podlahy jsou fenoménem současné doby. Využít je lze v jakémkoliv interiéru, ať už jde o rodinné nemovitosti, bytové domy, tak komerční objekty, průmyslové a sportovní haly či kancelářské prostory. V tomto směru vám poskytneme komplexní služby, které nemusí spočívat pouze ve vylití podlahy. Kromě jiného dodáváme také podlahový polystyren, včetně samotného zaměření a montáže. Zkrátka, anhydritové podlahy od A až do Z.

Rychlost realizace

Mezi pozitivní vlastnosti anhydritové podlahy patří rychlost realizace. Za jediný den jsme schopni vylít rozhledné plochy, jež jsou do 24 hodin pochozí. Větší zatížitelnost je možná už po čtyřech až pěti dnech. Anhydritové podlahy realizujeme od 35 milimetrů tloušťky.

Dokonalá volba pro podlahové vytápění

Anhydritové podlahy v našem podání se pyšní nejenom vysokou pevností v ohybu, ale také vysokou tepelnou vodivostí. Proto je tento typ lité podlahy vhodný pro podlahové vytápění, které se stává důležitou součástí moderních domácností. Efektivita je v tomto případě značná.

Anhydritové podlahy vám doporučíme i z mnoha dalších důvodů.

  • Vysoká rovinatost v délce 2 metrů je to cca 2 milimetrů.
  • Není třeba žádných výztuží a podobných zpevňovacích prvků.
  • Bezespárové řešení bez nutnosti dilatace do plocha až 600 m2.
  • Použitá technologie je šetrná k životnímu prostředí.

Anhydritové podlahy jsou bezproblémovým podlahovým řešením s vysokou mírou spolehlivosti a s dlouhou životností. Cenová dostupnost dělá z těchto podlah jedničku na trhu.

Výsledná cenová úspora

Oslovte nás s požadavkem na anhydritové podlahy, a kromě preciznosti práce se vám dostane i zajímavých cenových nákladů. Díky použitelnosti menšího množství směsi oproti jiným typům podlah při zachování stejné pevnosti ve výsledku ušetříte. Zpracujeme vám konkrétní nabídku šitou na míru daných prostor.

Realizace anhydritové podlahy je kromě jiného spojena s čistotou a nenáročností z pohledu stavebních doplňků. Kvalitní anhydritovou směs jsme schopni míchat si za pomoci techniky, která přijede na stavbu. Po rychlém vylití tak nezůstává žádný nepořádek. Zkrátka čistá a bezprašná práce.

Anhydrit šitý na míru

Dejte přednost profesionalitě, kvalitě práce, prověřeným postupům a moderní technice. Požádejte o cenovou kalkulaci a volte podlahu bez jakýchkoliv deformací, s minimálním smršťováním a s dvakrát vyšší pevností než u klasických cementových potěrů.